Bieg „2 piętra… z miłości do chorych” i festyn rodzinny

W ostatnim czasie w fundacji wiele się działo. Dużo czasu poświeciliśmy aby zrealizować pierwszy bieg promujący powstanie domu dla naszych podopiecznych.

O tym jak przebiegają przygotowania można było zobaczyć podczas programu „Witaj wielkopolsko” transmitowanego w porannej ramówce na kanale TVP3 Poznań. Zarejestrowany materiał można zobaczyć https://poznan.tvp.pl/43077337/14062019 (czas 20 min, 69 min i 109 min).

Bieg odbył się w trakcie trwania festynu rodzinnego, który fundacja współorganizowała razem z Osiedlem Ogrody.  Zgromadził na starcie blisko 250 zawodników, którzy ostatecznie przebiegli zakładany dystans z Kalisza do Skopie z nawiązką, pokonując 1426 km w czasie półtorej godziny. Na festyn przygotowaliśmy m.in. kosze z jabłkami, które można było skosztować, a dla najlepszych puchary. Podczas biegu zebieraliśmy datki na rzecz projektu „2 piętra… z miłości do chorych”. Dzięki Waszej hojności kwota wyniosła 1476,30 złotych i 15 euro. Dziękujemy!

Atrakcji w tym dniu nie brakowało. Dla najmłodszych były tzw. dmuchańce i animacje. Dla pozostałych gości muzyka na żywo, konkursy, loteria z nagrodami i pyszne jedzenie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej, która powstała dzięki Dominice Muszalskiej. Wszystkie zdjęcia można zobaczyć na naszej stronie na portalu facebook